טיפולים הוליסטיים

_______________________________________________________________________

 

"לא בגלל שהדברים קשים אינננו מעזים
בגלל שאיננו מעיזים הדברים קשים" (סנקה- פלוסוף יווני).

 
טיפולים הוליסטים 
טיפולים המשלבים עבודה וחיבור של גוף-נפש-נשמהו פתוח יכולת ההקשבה לקול הפנימי שלנו שיודע בדיוק מה טוב בשבילנו.
 
טיפולים אנרגטים 
טיפולים בהם אני משלבת אנרגיה ,שיחה ומגע אשר במהלכם אני מאפשרת לתדרים שביני לבין המטופל לגרום לאיזון ושינוי.

מטפלת הוליסטית נותנת מענה לאיזון מערכות הגוף והנפש ריפו טיבעי,ניקוז רעלים ושיפור אורח החיים כל מפגש מותאם לצורך הלקוח ורצונו.
טיפולים הוליסטיים לשיפור ההרגשה הפיזית והרגשית

הדרך להרגיש טוב יותר לא תמיד צריכה לעבור דרך מרפאתם של רופאים רבים, כי לפעמים ניתן לשפר את ההרגשה הפיזית והנפשית בדרכים אחרות. אם עד היום לא יצא לכם לנסות טיפולים הוליסטיים שונים, אז בהחלט כדאי שתשקלו זאת, כי טיפול הוליסטי יוכל לגרום לכם לחוות בצורה שונה את העולם. כל התחום הזה קיים כבר שנים וזוכה להצלחה יותר ויותר גדולה ככל שהזמן חולף, ואין ספק שגם לכם כדאי לנסות זאת, כי זו חוויה מיוחדת במידה.

מה עושים בטיפול הוליסטי?

ראשית, כדאי לדעת שיש סוגים שונים של טיפולים הוליסטיים, ושנית, הרעיון הכללי הוא להירגע, לאפשר ללחצים לעזוב את הגוף ולאפשר למוח וללב שלנו לראות את החיים בצורה אחרת. לעיתים קרובות כל כך אנחנו מאוד רגילים לחיות כל יום בדיוק כפי שחיינו את היום הקודם, אך שאנחנו לא מאפשרים לאנרגיית האהבה והרוגע להשתחרר. על ידי הטיפולים ההוליסטיים המתאימים אפשר יהיה לגרום לאיזון גם בנפש וגם בגוף, ואתם תראו שמהר מאוד התחושה הכללית שלכם תהייה שונה לחלוטין, כך שתוכלו להרגיש טוב יותר.

 
אם אתם רוצים לצאת לדרך חדשה אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבל פרטים נוספים לגבי התהליך.


נייד: 050-7363551                 |                      דוא"ל: rachelby24@gmail.com           |              האלוף נחמיה תמרי 11 ר"ג