הילינג רוחני אנרגטי 

_______________________________________________________________________

 


הילינג רוחני אנרגטי

הילינג-שיטת ריפוי ואיזון הגוף והנפש ע"י העברת אנרגיות מהמטפל למטופל.

ההילינג עוזר לנו:
להעלות את רמת הבטחון שלנו בחיים ובמסע על פני האדמה לעלות את רמת היצירתיות שלנו והשמחה הפנימית.

לעורר את הכח הפנימי את תחושת האמון בחיים ביקום ובעצמנו להתחבר לאני הפנימי לאינטואיציה ולאור הקוסמי.
 
קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא לחץ, מתח והרצון המתמיד להיות הכי טובים, כי כמעט כל אחד מאיתנו חש את התחושות האלה במהלך היום. יש אנשים שחשים את הדברים האלה בצורה מודעת ואילו אחרים עושים זאת בדרך של תת המודע, אך המשותף לכולם הוא שמידי פעם צריך להירגע. כל הרצון הזה להצליח עלול גם למלא אותנו באנרגיות לא מספיק טובות, בפחדים ובחששות, כך שאין ספק שלעצור את הזמן מידי פעם ולעבור טיפול הילינג זו בחירה נפלאה.
מדוע הילינג

ראשית, כדאי להבהיר ולומר שהילינג זו שיטת טיפול שידועה ומקובלת כבר שנים רבות, כי למעשה את ראשיתה ניתן לראות כבר לפני שנים רבות. טיפול בהילינג הוא למעשה טיפול ששואף לאזן את הגוף ואת הנפש, והוא כולל את מעבר האנרגיות בין המטפל ובין המטופל, והוא יכול לסייע לכל אחד מאיתנו בדרכים רבות. הילינג יכול להעלות את רמת הביטחון העצמי שלנו והוא יכול גם לגרום לנו להיות הרבה יותר יצירתיים, כך שזה לא מפתיע שרבים באים לעבור הילינג רוחני ואנרגטי.

עוררות הכוח הפנימי

מטרתו הנוספת של ההילינג היא לעורר את הכוח הפנימי שלנו, ואין ספק שזה יכול להשפיע באופן מהותי ביותר על איך שאנחנו מרגישים בעולם. החיבור לאני הפנימי והאישי של כל אחד מאיתנו הוא חיבור חשוב שיכול לתת לנו את הכוח להמשיך, לשנות ולחבר אותנו גם לאינטואיציה הפנימית שלנו. אם עוד לא ניסיתם את זה אתם מוזמנים לבואו לעבור טיפול כזה, כי אתם תצאו רגועים ומאושרים יותר.


נייד: 050-7363551                 |                      דוא"ל: rachelby24@gmail.com           |              האלוף נחמיה תמרי 11 ר"ג