דמיון מודרך nlp

_______________________________________________________________________

 

טכניקות שונות ונגישות לשיפור עצמי ע"י שינוי ארוך טווח בדפוסי החשיבה וההתנהגות.

בעזרת הטכניקות של n.l.p ניתן להתחבר למקורות הכוח הפנימיים שלנו לעורר כשרונות חבויים להתגבר על קונפליקטים ולפתור ביתר קלות מצבים בעייתיים בחיים.

הרצון להרגיש טוב ולחוות את החיים בתור משהו חיובי הוא רצון שמשותף כמעט לכל האנשים בעולם, רק השאלה היא האם אנחנו יכולים להשפיע על אופן החשיבה שלנו ובכך גם על האופן שבו אנחנו חווים את החיים. אין ספק שבעזרת דמיון מודרך nlp ניתן להוביל ללא מעט שינויים, ולכן זה לא מפתיע שהרבה אנשים רוצים לעבור את החוויה הזאת, כי מי לא היה רוצה להרגיש יותר טוב וליהנות יותר מכל מה שקורה לו בחיים?

התייחסות לפרטים השונים

על פי דמיון מודרך nlp למעשה מתייחסים לכל מה שיכול להשפיע על החוויה שלנו את העולם, כאשר הרובד הראשון שהוא הרובד עצבי והתהליכים הנוירולוגיים שאנו עוברים. הרובד השני הוא הרובד הלשוני, כיוון שיש השפעה חשובה ביותר על החיים שלנו לאופן שבו אנחנו מתנסחים ומדברים. הרובד השלישי הוא הניתוב של הדברים, ועל כל אלה עוברים בדמיון המודרך.
דמיון מודרך nlp עם מטפלת מומחית

חשוב לדעת שעל מנת שדמיון מודרך יוכל להיות יעיל, עדיף לעשות אותו בהנחייתה של אשת מקצוע מובילה. מי שלמדה את התחום הזה לעומק ומי שיש לה ניסיון של שנים יכולה לגרום לכל אחד מאיתנו להצליח להירגע, להצליח להתחבר לאני הפנימי שלו ולהצליח להוציא החוצה את כל האנרגיה החיובית שלפעמים כלואה בתוכנו. היכולת לדמיין היא בלתי מוגבלת ולפעמים צריך רק הנחיה טובה והדרכה על מנת אפשר יהיה לאמץ אותה כשיטה שמשפיעה באופן חיובי ביותר על החוויות שאנחנו חווים במהלך החיים שלנו.


נייד: 050-7363551                 |                      דוא"ל: rachelby24@gmail.com           |              האלוף נחמיה תמרי 11 ר"ג